Pracuji v Salonu K-Mystik, na adrese Reální 172/2, 70200, tel.: +420 739 264 460,

PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠTOVÁNÍ VLASŮ

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ JE TREND.

Prodlužování vlasů je používáno v celém světě. Prodlužování vlasů je poslední dobou čím
dál tím víc dostupnější, už dlouho to není jenom doménou celebrit. Proto tuto možnost
využijte, protože je to snadná možnost, jak si zlepšit estetický vzhled vašich vlasů.

METODA 1: KERATIN ZA TEPLA

Aplikace pramenů při prodlužování vlasů.
Vlasové prameny se aplikují speciálními kleštěmi při teplotě 100 až 150 stupńů. Vlasové prameny se aplikují cca 0,5cm od vlasové pokožky k Vašim vlasům. Vaše vlasy odrůstají i s vlasovým pramenem a proto je nutné vlasové prameny posouvat. Při posunutí se vlasový pramen odstraní pomocí rozpouštědla a speciálních kleštiček. Na vlasový pramen se připevní nový keratin a vlasový pramen se opětovně připevní. Posunutí by mělo být provedeno za 2 - 4 měsíce.
Prodloužené vlasy jsou použitelné vícekrát. Vlasy touto metodou lze barvit, kulmovat, žehlit, natáčet a trvalit.

METODA 2: MICRO RING

Vlasový pramen se připevní v Vašim vlasům za pomoci kovového kroužku, který se navlékne na Váš pramínek vlasů a společně s prodlužovaným pramínkem se stlačí speciálními kleštičkami. Při posunutí se kroužek opět stlačí kleštičkami a dojde k jeho uvolnění. Posunutí by mělo být provedeno za 2 - 4měsíce.

METODA 3: CLIP IN

Vlasové prameny se připevnují pomocí malých skřipců, které jsou připevněny na pramenech. Snadná a rychlá aplikace s možností rychlého opakovaného použití.


Každý nový klient dostane ZDARMA:
originál kartáč na prodloužené vlásky. Pokud Vás zaujala tato nabídka a rozhodnete se mě kontaktovat, domluvíme si bezplatnou konzultaci, při které Vám ráda poradím s počtem pramenů, barevné kombinaci, délce a metodě připevnění, jaká bude pro Vás vhodná. Při konzultaci Vám bude spočtena přesná cena za práci. Při objednání vlasů se platí záloha ve výši 50% z ceny.
PŘED
PŘED
PO
PO
prodlužko 2.jpg
prodlužko.jpg
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one