Pracuji v Salonu K-Mystik, na adrese Reální 172/2, 70200, tel.: +420 739 264 460,

PRÁCE S ULTRAZVUKOVOU ŽEHLIČKOU s přípravky BRAZIL KERATIN
HLOUBKOVÁ REGENERAČNÍ KÚRA BRAZIL KERATIN – maska za studena.Nová revoluce ve vlasové kráse přichází - ultrazvuková vlasová omlazovací žehlička BK zajistí až o 60% lepší absorpci výživy a barvy, uhladí vlasové šupinky. Získáte tak krásné, lesklé a elastické vlasy s krásnou přirozenou barvou.
Ultrazvuková žehlička na vlasy není klasická tepelná vlasová žehlička ani přístroj na rovnání vlasů. Je to zařízení s moderní technologií budoucnosti, která sklidilo velký úspěch po celém světě. Ultrazvuková žehlička je ideální pro zapracování hloubkově působících vlasových kúr a pro vnitřní a povrchové ozdravení vlasů.
Ultrazvuková žehlička na vlasy se používá na zdravé i poškozené, mokré i suché vlasy a je vhodná na keratinovou léčbu vlasů.
Spojením práce ultrazvukové žehličky s vhodnými produkty docílíte:
· Urychlení působení kúry
- Výživu vlasů zevnitř
· Urychlení obnovení a rekonstrukci poškozených vlasů.
· Omlazení a oživení barvených vlasů.
· Ztrátě a vypadávání vlasů.
· Vytvoření zdravějších, lesklejších, jemnějších a uhlazenějších vlasů.


1. PROČ BYL TENTO NÁSTROJ VYROBEN?
Nevýhody olejových kúr a barvení vlasů jsou známy. Absorpce oleje nebo pigmentu není vždy kompletní a tak se vlasové kutikuly ne vždy kompletně uzavřou. To způsobuje, že vlasy nevypadají lesklé a hebké. Zahřívání vlasu vždy určitým způsobem poškozuje vlas. Působením tepla se vlasové kutikuly rozšiřují následkem čehož dochází ke ztrátě hydratace vlasu a vlasových proteinů.
Pomocí této žehličky je absorpce kúry vyšší o 40 až 60%.

2. NA JAKÉM PRINCIPU FUNGUJE DLOUHÝ INFRAČERVENÝ PAPRSEK?
V nemocnici používají doktoři infračervené paprsky na doléčení zranění s perfektním efektem a bez pocitu bolesti. U ultrazvukové žehličky se používají infračervené paprsky na vyléčení zničených vlasových vláken a stimulaci recyklace krve ve vlasových konečcích tak, aby vlas byl zdravější a více vyživená. Elementární aminokyseliny se vytvářejí z ambipolárního světla 68000 Hz (vlnová délka 68000m) a vlasového proteinu při působení. Vzniká tak nové amino-spojení které obnovuje elasticitu vlasového vlákna. Vlas tak vypadá znovu krásně zdravý, lesklý a ohebný.

3. JAK FUNGUJE ULTRAZVUK?
Molekula vody existuje ve třech skupenstvích: pevném (pod 0°C), kapalném (za normální teploty), plynném (nad 100°C). Zařízení s vibrujícími magnetickými vlnami může vodu změnit do plynného skupenství přímo a změnit strukturu molekul při normální teplotě. Pomocí dynamických magnetických vibrací 36000 krát za sekundu ultramikromolekuly vody a proteinu nebo jiné výživy pronikají přímo do kortexu (vlasového jádra).

4. JAK FUNGUJE INFRAČERVENÉ ZÁŘENÍ A ULTRAZVUKOVÉ VLNY DOHROMADY?
S ultrazvukovými vlnami je výživa a pigmenty vstřebávána do vlasu efektivněji s pomocí dlouhých infračervených paprsků je poškozené vlasové vlákno obnoveno okamžitě. Vyživuje tak vlas zevnitř a opravíte zvenku co zajistí nejen zvýšenou elasticitu a prevenci před lámáním vlasových konečků ale i lepší a rychlejší absorpci výživy a pigmentu do vlasů.

5. JAK DLOUHO KŮRA VYDRŽÍ?
Asi 1 - 2 měsíce. Protein je obnoven, elasticita vlasů je rozšířená a výživa nebo barevný pigment je absorbován efektivněji bez zahřívání vlasu a bez poškození vlasového vlákna.
_vyr_17maska-coco-bez-pozadi.jpg
brazilsky-keratin-zilina.jpg
4f83d102e6e3275b21280000.png
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one